startKomunikaty, informacjeKomunikat Węglokoks Energia NSE sp. z o.o. - napełnianie sieci

Komunikat Węglokoks Energia NSE sp. z o.o. - napełnianie sieci

Weglokoks Energia NSE sp. z o.o. Zakład Ciepłowniczy "Brzeszcze" informuje, że w środę 23 września rozpocznie się napełnianie sieci grzewczych na sezon grzewczy 2020/2021, które prowadzone będzie wg poniżej zamieszczonego harmonogramu: